MÖBLER / Bord / Bord 5577074
nr 557 7074
Bord
2st, varav 1st N.K, 40-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 8 december 2008
kl 19:51:28
300 kr
500 kr
600 kr